KONST / Litografier / Färglitografi 16218377
nr 1621 8377
Färglitografi
Ojet Ringbom, "Drottningholms Slott". Signerad, numrerad 19/130. Färglitografi, bildmått: 52x76 cm, yttermått inklusive ram: 69x99 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:06:39
20/5 13:32:55
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor